ghb
21 بهمن 1401 - 23:42

نبود برخی ادارت در آوج مردم را با مشکل روبرو کرده است

قزوین- سرپرست فرمانداری آوج گفت: فقدان برخی از ادارات در شهرستان مشکلاتی برای برای خدمت رسانی به مردم ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید زرگر با اشاره به مهم‌ترین اقدامات مجموعه مدیریتی شهرستان آوج در یکسال اخیر و مهم‌ترین برنامه‌های سال آینده اظهار داشت: شهرستان آوج برخوردار از جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری فراوانی است که جایگاه ویژه ای را برای این شهرستان ایجاد کرده است.

وی افزود: با توجه به مزیت نسبی شهرستان آوج در زمینه گردشگری طبیعی و تاریخی و همچنین تأکیدات استاندار مبنی بر حمایت از سرمایه گذاری در این موضوع، به دنبال برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذار برای تکمیل و همچنین احداث امکانات زیربنایی گردشگری هستیم.

زرگر با اشاره به همت مجموعه مدیریتی شهرستان برای افزایش اشتغال در این شهرستان گفت: مجموعه مدیریتی شهرستان آوج برنامه‌های ویژه ای را در حوزه اشتغال تدارک دیده است که توسعه مشاغل خرد و خانگی و روستایی در اولویت هستند.

سرپرست فرمانداری آوج اضافه کرد: فقدان برخی از ادارات در شهرستان مشکلاتی برای برای خدمت رسانی به مردم ایجاد کرده است که پیگیر استقرار این ادارات هستیم.

وی با اشاره به طرح‌های عمرانی نیمه تمام در شهرستان آوج اظهار داشت: پیگیری اتمام طرح تصفیه خانه شهر آبگرم که از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی برخوردار است یکی از اولویت‌های این شهرستان و از نیازهای اصلی شهر آبگرم است که با پیگیری مجموعه آب و فاضلاب استان در سال آینده تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

زرگر افزود: توجه به کشت دیم و جهش تولید در دیمزارها که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب هم می‌باشد در اولویت برنامه‌های مجموعه مدیریتی شهرستان آوج است.

وی در ادامه وجود امکانات تفریحی را برای شهرستان لازم و ضروری دانست و از پیگیری برای احداث پارک بانوان و تکمیل استخر دانش آموزی شهر آوج خبر داد که می‌تواند در افزایش نشاط اجتماعی مؤثر واقع شود.

زرگر با توجه به محرومیت‌های شهرستان آوج در بخش‌های گوناگون اضافه کرد: از آنجایی که یکی از مهمترین اهداف دولت سیزدهم محرومیت زدایی است تلاش می‌کنیم با برنامه ریزی و بسیج امکانات نواقص و محرومیت‌ها را رفع کنیم و با بهبود فضای اقتصادی رضایتمندی مردم را تأمین کنیم.

سرپرست فرمانداری آوج انگیزه و روحیه جهادی مدیران را از مؤلفه‌های مهم خدمت رسانی دانست و اظهار داشت: خدمت در مناطق محروم اجر مضاعفی دارد و با تمام همت خود هر آنچه را که در توان داریم برای کمک به کار خواهیم گرفت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1032432